Google Danışmanlığı

GOOGLE REKLAMLARI
Google Reklamlarında üstün optimizasyon ödüllü ajans!Google’da işletmenizin sunduğu ürün veya hizmetleri arayan potansiyel müşterilerinizin karşısına tamda sizi aradıkları anda çıkartalım!

Google Reklamlarınızı Aynı Gün Yayınlayın.

Google’da arama yapan potansiyel müşterileriniz tıpkı sizin işletmeniz gibi sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda doğru anahtar kelime hedeflemesi ile o anda karşılarına çıkın! AdWords reklamları aracılığı ile reklamlarınıza tıklayarak web sitenize gelen veya mobilden telefonla sitenize tıklayarak sizinle iletişime geçtiği anda ödeme yapın. Kullanıcılar reklamlarınıza tıklamaz ise hiç bir ücret ödemezsiniz. Yalnızca sonuçlar ve tıklamalar için ödeme yaparsınız. Alakasız tıklamalarıda negatif kelimelere ekleyerek gereksiz maliyet oluşturulmasını engelleriz. 

Yalnızca Sonuçlar İçin Ödeme Yaparsınız.Tıklama olmazsa ücretlendirme de yok.

Google arama motoru reklamları için AdWords hesabı oluşturmak ücretsizdir. Yalnızca tıklanma gerçekleşir, kullanıcılar sitenize gelir, telefon ile arama yapar veya mobil uygulamanızı indirme işlemi gerçekleştirirse maliyet tahakkuk eder. 

İstediğiniz tutarda bütçeyle başlayın.Google arama ağı reklamları için bütçe kontrolü tamamen sizin elinizdedir. Dilerseniz bir kaç yüz TL harcayabilir veya on binlerce TL harcama yapabilirsiniz. Bu sektörde deneyimli Tek Kılavuz ekibi sizin için rekabet analizi ve sektör analizi yaparak en efektif başlangıç bütçesini belirlemek öncü reklam ajansıdır. Burada bakılması gereken yatırımın getirisi olacaktır. Bize iletmeniz gereken tek şey Performans metriğinin ne olacağını söylemenizdir. Örneğin; X TL ‘ lik reklam harcamasının karşılığında Y TL ciro elde etmek ya da 5 TL ‘ de bir sipariş almak, form doldurtmak gibi işlemlerin gerçekleşmesi gibi KPI ‘ ları belirlemeniz yeterlidir. Böylelikle gerekli Google reklamları kampanya kurulumlarına başlar ve PPC optimizasyonunuzu sağlarız.

Müşterilerinize Ulaşmanın En Dijital Yolu.

Web sitenizdeki ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen müşterilerinize ulaşmak için; birçok reklam kampanyası, reklam kurgusu ve reklam modeli yer almaktadır. Bunların en çok kullanılan reklam modelleri ise: 

  • Arama Ağı İçin Metin Tabanlı Reklamlar
  • Alışveriş Reklamları – Google Reklamları Sonuçları
  • Web Sitelerindeki Grafik Görüntülü Reklamlar
  • Banner Reklamları
  • Görsel ve İşitsel Reklamlar ( YouTube Video Reklamları )
  • Uygulama İçi Mobil Reklamlar

ile potansiyel internet kullanıcıları web sitenize yönlendirilir ve marka bilinirliğinizde sağlamlaştırılmış olur. İşletmenize özel Google Reklam modelleri çözümleri için bize ulaşın! Alışveriş reklamları ise şu anda e-ticaret siteleri için en yüksek yatırım getirisi (ROI) olan reklam modeli olup, Kenshoo Search ile Google alışveriş reklamlarınızı ürün bazlı optimize ederiz. Binlerce ürününüze özel teklifler vererek en yüksek ciro getiren ürünlerinize odaklanırız.

Ölçülebilir, güvenilir, esnek
AdWords, Google reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğini ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanların veya sizi telefon ile arayanların yüzdesini gösterir. Sipariş takip, izleme araçlarımız sayesinde, reklamlarınızdan gelen ve web sitenizde gerçekleşen fiili satışları ve cirolarına kadar görebilirsiniz.

İstediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz
Google reklamları vermek istediğinizde hesabınıza giriş yaparak AdWords reklamlarınızın günlük ve geçmiş performans raporlarını, verilerini istediğiniz zaman görebilirsiniz. Size zaman kazandırmak için, bizden istediğiniz tüm önemli istatistikleri ve rakamları hatta kişiye özel dilerseniz aylık, haftalık ve günlük reklam raporlarıda göndeririz.

Durdurun, başlatın, duraklatın, deneyin

Google reklamları, Kenshoo ile, istediğiniz zaman reklamlarınızda kapsamlı veya basit ayarlar yapabilir, yeni arama terimleri deneyebilir, kampanyanızı duraklatabilir ve yeniden başlatabilirsiniz. Üstelik bunların tümünü  sizin için hergün çıkarttığı özel raporlar ile yapabilir veya kurallar oluşturabilirsiniz.
rtp slot https://indiansmechamber.com/slot-demo/ https://www.pilipiuk.com/slot-demo/